15 жовтня 2021 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів» від 22 вересня 2021 р. № 986, якою затверджено «Порядок акредитації кваліфікаційних центрів»

також набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами» від 15 вересня 2021 р. № 956, якою затверджено «Порядок присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами»

Для початку процедури акредитації кваліфікаційного центру необхідно подати до Національного агентства кваліфікацій заяву за формою: Форма заяви для завантаження

 

До заяви необхідно додати документи, визначені пунктом 10 «Порядку акредитації кваліфікаційних центрів»

Заява та додані до неї документи подаються до Національного агентства кваліфікацій в електронній або паперовій формі.

В електронній формі заява та додані до неї документи подаються з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» з накладеним електронним підписом.

Накласти електронний підпис можна за посиланням.

Подавати документи необхідно у вигляді архіву формату .rar або.zip

 

Зазначений перелік документів, ви можете відправити за посиланням або на електронну пошту Національного агентства кваліфікацій nqa@nqa.gov.ua

Копії доданих до заяви документів, мають бути належним чином засвідчені, примірники оригіналів документів скріплюються власноручним підписом уповноваженої особи заявника.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону +380633438330 або на електронну пошту aqc@nqa.gov.ua

Контактна особа: провідний фахівець відділу акредитації кваліфікаційних центрів управління кваліфікаційних центрів секретаріату Національно агентства кваліфікацій Антоніна БОБКОВА.